حسابداری|گزارش كارآموزی حسابداری|پروژه مالی
حسابداري,گزارش كارآموزي,پروژه مالي,پايان نامه

آموزش نرم افزار حسابداری سپیدار

تنظیمات:

پس از ورود به سیستم در منوی سمت راست ، وارد قسمت تنظیمات شده و در قسمت عملیات روی گزینه “تنظیمات” کلیک کنید .

در پنجره‌ای که در اختیار شما قرار میگیرد در تب “حسابداری” صفحه دفتر داری در اختیار شما قرار میگیرد که باید اطلاعات مورد نیاز را وارد کنید.

طول کد حساب:

طول کد حساب (گروه): در تعریف حساب ها ، تعداد ارقام وارد شده برای  کد حساب گروه باید برابر این عدد باشد که به صورت پیشفرض این عدد برابر ۲ میباشد. پس از تعریف حسابها ، این عدد قابل تغییر نیست.

طول کد حساب (کل): در تعریف حساب ها ، تعداد ارقام وارد شده برای  قسمت کل در کد حساب کل باید برابر این عدد باشد که به صورت پیشفض این عدد برابر ۲ میباشد. پس از تعریف حسابها ، این عدد قابل تغییر نیست.

طول کد حساب (معین): در تعریف حساب ها ، تعداد ارقام وارد شده برای  قسمت معین در کد حساب معین باید برابر این عدد باشد که به صورت پیشفض این عدد برابر ۲ میباشد. پس از تعریف حسابها ، این عدد قابل تغییر نیست.

طول کد حساب (جمع): جمع اعداد وارد شده برای گروه ، کل و معین را نمایش میدهد که در واقع بیانگر طول کد کامل حساب معین است و حد اثر میتواند ۱۰ رقم باشد.

سند حسابداری:

در صورت فعال بودن گزینه “در صورت خالی بودن شرح قلم ، با شرح سند پر شود” در هنگام صدور سند حسابداری اگر شرح آرتیکلی از سند خالی بود ، با شرحی که برای کل سند وارد شده است پر میشود.

برای ادامه آموزش کلیک کنید


مطالب مرتبط با این موضوع :

دیدگاهی بگذاریدما را دنبال كنيد
خوراک سایت

  • آرشیو ماهانه

  • لینک دوستان

  • محبوب ترين نوشته ها

  • برچسبها