حسابداری|گزارش كارآموزی حسابداری|پروژه مالی
حسابداري,گزارش كارآموزي,پروژه مالي,پايان نامه

نرم افزار حسابداری رایگان نوسا

سیستم مالی هدیه نوسا یک نرم‌افزار حسابداری است که با اهداف زیر تولید و عرضه شده است:

انجام عملیات حسابداری در ابعاد کاربرد شخصی

بازنمایی محیط کاری و امکانات سیستم مالی نوسا برای عموم

آموزش نرم‌افزار

تفکر اصلی طراحان سیستم از ارائه این نرم‌افزار، علاوه بر به نمایش گذاشتن کیفیت بالای نرم‌افزار و ویژگی‌های آن، بازنمایی توان خود در پیاده‌سازی یک نرم‌افزار مستحکم و قابل اطمینان می‌باشد. چرا که ارائه یک نرم‌افزار رایگان با داده‌های مفصل و در ارتباط با SQL Server که همزمان توانایی اجرا به عنوان Client سیستم اصلی (یکپارچه مالی نوسا) را نیز داشته باشد، از نظر حرفه‌ای بی سابقه است.

از آنجا که پیش‌بینی می‌شود، این نرم‌افزار به دلیل ماهیت همگانی و رایگان آن به صورت وسیع مورد استفاده قرار گیرد، مطرح کردن این ادعا که سیستم مالی هدیه نوسا در حوزه امکانات خود، کامل و بدون نقص است به سهولت توسط کاربران قابل سنجش است.

مشخصات نرم‌افزار

این نرم‌افزار مبتنی بر نرم‌افزار حسابداری نوسا مدل M بوده و ساختار آن شامل درخت حسابها، درخت تفصیلی‌ها، امکان درج همزمان حساب و یک تفصیلی شناور در اسناد، تقویم، دفتر تلفن و نشانی و اغلب گزارش‌های حسابداری M می‌باشد. از طرفی برخی امکانات حسابداری M که در این نرم‌افزار پیاده‌سازی نشده‌اند عبارتند از:

تصفیه رخدادهای مالی و صورت مغایرت

ایجاد و فراخوانی فایل‌های صادره

اصلاح یکباره اسناد

تعریف فرم‌های نمایشی و چاپی گزارش‌ها

گزارش تفکیک حسابهای یک مجموعه به تفصیلی‌ها

گزارش تفکیک تفصیلی‌های یک مجموعه به حسابها

البته در اکثر امکانات حذف شده، محاوره مربوط به تنظیم پارامترها و جرئیات عملیات، صرفا برای آشنایی کاربر نمایش داده خواهد شد.

به منظور دریافت سیستم مالی هدیه نوسا بر روی آیکن دریافت نرم‌افزار کلیک نمایید.

دانلود

لازم به ذکر است، کاربران می‌توانند در آینده با مراجعه به سایت شرکت نوسا از ارائه نسخه‌های بعدی نرم‌افزار مطلع شده و در صورت تمایل آن را دریافت کنند. همچنین پشتیبانی این نرم‌افزار فقط از طریق سایت شرکت نوسا (استفاده از تالارهای گفتگو، ارسال پیغام مستقیم و رایانامه) امکان‌پذیر است، به این ترتیب اگر در هر یک از مراحل نصب یا کاربری نرم‌افزار با مشکلی مواجه شدید یا هر سؤال، اشکال یا ابهامی در این زمینه برای شما مطرح گردید، می‌توانید به سامانه پشتیبانی سیستم‌های مالی نوسا مراجعه نموده و یا به accsupport@nosa.com رایانامه ارسال کنید.


مطالب مرتبط با این موضوع :

دیدگاهی بگذاریدما را دنبال كنيد
خوراک سایت

  • آرشیو ماهانه

  • لینک دوستان

  • محبوب ترين نوشته ها

  • برچسبها