حسابداری|گزارش كارآموزی حسابداری|پروژه مالی
حسابداري,گزارش كارآموزي,پروژه مالي,پايان نامه

تاریخچه

سازمان بازیافت و تبدیل مواد شهرداری مشهد زیر مجموعه ای از حوزه معاونت خدمات شهری است که بر اساس مصوبه سال ۱۳۷۵ وزارت محترم کشور در مجموعه شهرداری مشهد شکل گرفت.

رسالت و هدف سازمان بازیافت بر اساس تعریفی که در اساسنامه شده است به عنوان مدیریت مواد زائد جامد تقسیم بندی به ۶ گروه شده و شکل داده و این مدیریت در ۳ معقوله تولید، جمع آوری و حمل و دفن این گونه مواد مورد بررسی قرار می گیرد.

بر اساس همین تعریفی که از اهداف سازمان بازیافت شده به خاطر شکل گیری و به خطار شکل گیری سازمان ۶ تا مدیریت جدا در سازمان قرار دارد که در حال حاضر مدیریت خاک و ستاد نخاله های ساختمانی، مدیریت امور زباله های بیمارستانی، صنعتی، خانگی، مدیریت امور دفع فاضلابها و زباله های بیمارستانی و صنعتی و مدیریت کارخانه کمپوست و مدیریت تحقیق و پژوهش در کل سازمان شکل گرفت. هدفی که در گروه مدیریت شکل گرفته بر اساس برنامه ریزی به سه معقوله تولید، جمع آوری و حمل و دفع مواد زائدی است که به آن اشاره شده است کل مجموعه پرسنلی سازمان حدوداً ۹۷ نفر است. اولین سالی که بودجه سازمان تعیین شد مربوط به سال ۷۶ بوده که برابر مبلغ ۲۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰ ریال، و در سال ۸۰ بودجه ای که برای سازمان در نظر گرفته شده ۸۳۰۰۰۰۰۰۰۰ ریال است. پرسنل سازمان که قبلاً اشاره شد حدوداً ۹۷ نفر هستند که حدوداً ۲۸ نفر از پرسنل دارای مدرک کارشناسی و بالاتر هستند که در قسمت های مختلف مشغول به کار هستند. تمام سعی و تلاش در داخل این مجموعه این است که با ارتباطات و همکاری فی مابین سازمانهای شهری من جمله محیط زیست، مرکز بهداشت، فرمانداری و دیگر ارگانهایی که مرتبط با کار سازمان هستند بتوانیم سیاست های کلی و برنامه ها را تدوین کنیم.

فهرست مطالب

تاریخچه ……………………………………………………………. ۱

اهداف و وظایف سازمان ……………………………………………….۹
سرمایه و منابع درآمد سازمان ……………………………………….. ۱۰

ارکان سازمان …………………………………………………….. ۱۳

وظایف و اختیارات سازمان ………………………………………….. ۱۵

هیأت مدیره ……………………………………………………….. ۱۸

وظایف و اختیارات هیأت مدیره ……………………………………….. ۲۲

مدیر عامل ………………………………………………………… ۲۴

حسابرس ………………………………………………………….. ۲۹

چارت سازمانی ……………………………………………………… ۳۳

سیستم حقوق و دستمزد ………………………………………………. ۳۴

درآمد ………………………………………………………………. ۳۶

سیستم حسابداری …………………………………………………….. ۳۸

سیستم خرید …………………………………………………………. ۴۵

————————————————————————————————

نوع فایل: word

تعداد صفحه : ۶۰

نوع و سایز فونت : Arial B 14

قیمت : ۵۹۰۰ تومان

لینک دانلود بعد از پرداخت آنلاین نمایش داده میشود.جهت پرداخت روی دکمه زیر کلیک نمایید.نحوه پرداخت هم در منوی بالای سایت آموزش داده شده است.

۳۹۰۰ تومان – خرید


مطالب مرتبط با این موضوع :

دیدگاهی بگذاریدما را دنبال كنيد
خوراک سایت

  • آرشیو ماهانه

  • لینک دوستان

  • محبوب ترين نوشته ها

  • برچسبها