حسابداري,گزارش كارآموزي,پروژه مالي,پايان نامه

فهرست:
چکیده
مقدمه
تاریخچه جهاد کشاورزی
قانون تشکیل وزارت جهاد کشاورزی
اهداف،برنامه ها وخدمات سازمان جهاد کشاورزی
سیستم پرداخت وحقوق ودستمزد کارکنان جهاد استان
حسابداری هزینه
امور مالی
انبار گردانی
فعالیت های انجام شده در مدت کارآموزی
نتیجه گیری

چکیده:

درآغاز سال مالی ابتدا نسبت به افتتاح حساب های سنواتی در دفاتر مالی سال جدید اقدام می شود که معمولاً مانده حساب های سنواتی را گروه سپرده حسن انجام کار پیمانکاران ، پیش پرداخت و علی الحساب سنواتی وغیره تشکیل می دهند.

در ابتدای سال مالی مبلغی تحت عنوان تنخواه گردان حسابداری از طرف اداره کل امور اقتصادی و دارایی به حساب مدیریت جهاد کشاورزی واریز می گردد که با پیشرفت فیزیکی پروژه ها و ارائه صورت وضعیت های مالی نسبت به تسویه تنخواه گردان حسابداری مذکور اقدام و نسبت به ترمیم تنخواه جدید مبادرت می شود. در ضمن در پایان هر ماه نسبت به ارائه صورت حساب های مالی و تهیه صورت مغایرت بانکی اقدام می گردد.همچنین در طول سال مالی کالا های خریداری شده هایی که حکم غیر مصرف دارند و اموال هستند باید بر چسب گذاری شوند. ضمنا پرداخت حقوق و مزایای ماهیانه پرسنل نیز از وظایف امور مالی می باشد . مبلغی نیز تحت عنوان پس انداز از حقوق و مزایای پرسنل کسر و به حسابی نزد تعاونی اعتبار کارکنان واریز می گردد که از این محل جهت اعطای وام به پرسنل اقدام می شود.

نگهداری و کنترل سیستم حسابداری انبارها از وظایف امور مالی می باشد که در این واحد کنترل کاملی از ثبت کالاهای خریداری شده و خروج آن ها از انبار به عمل می آید و در پایان سال مالی نسبت به انبار گردانی انبارهای مدیریت مبادرت می شود.

کد پروژه : ۱۱۱۷

صفحات: ۳۲

قیمت : ۳۲۰۰ تومان

لینک دانلود پس از پرداخت آنلاین نمایش داده میشود

۲۵۰۰ تومان – خرید

اگرمطالب سایت برایتان مفید بود لطفا با کلیک بر رو مثبت 1 در سمت چپ سایت به ما امتیاز دهید

مطالب مرتبط با این موضوع :

دیدگاهی بگذارید


*****تبلیغات*****

ما را دنبال كنيد
خوراک سایت

  • آرشیو ماهانه

  • لینک دوستان

  • محبوب ترين نوشته ها

  • برچسبها